PKP Ryflak
Model osobního vozu polských železnic pro osobni a rychlíkovou přepravu. Provozován s lokomotivami i motorovými vozy
Model připraven pro doplnění osvětlení interiéru. Přiloženy doplňky
| Epocha | IV. |
| Délka | 200 mm |
| Hmotnost | 65 g |
| Min. poloměr oblouku | 280 mm |
| Osvětlení | příprava |
| Digital | ne |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 0 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |

Model je vybaven DCC dekodérem nebo je funkce DCC integrovaná do základní desky (osvětlení vozů)
Model je určen pro dospělé modeláře a nelze jej z hlediska legislativy považovat za hračku.Nevhodné pro děti do 14 let z důvodu nebezpečí spolknutí malých částí.




