MAV BBmot 631
Motorové vozy BBmot byly dodány v roce 1959 v počtu 22ks od maďarského výrobce Ganz pro maďarské železnice MAV pro osobní dopravu. BBmot je modifikace vozu dodaného pro ČSD M275.1 se zkrácenou délkou a parním generátorem pro vytápění přípojných vozů.
Byly provozovány až do roku 1988. Vůz BBmot 631 v typizovaném nátěru MAV 70-80 let.
Model vybaven doplňky pro montáž, vnitřním osvětlením včetně kabiny strojvedoucího a rozhraním Plux22.
| Epocha | IV. |
| Délka | 264 mm |
| Hmotnost | 350 g |
| Min. poloměr oblouku | 420 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 3 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |

Model je vybaven vylepšeným pojezdem s kuličkovými ložisky pro lehký a tichý chod se sníženým odběrem.
Model je určen pro dospělé modeláře a nelze jej z hlediska legislativy považovat za hračku.Nevhodné pro děti do 14 let z důvodu nebezpečí spolknutí malých částí.





