CSD T478 1160
Diesel-elektrická lokomotiva řady 749/751 (ex. T478.1) v provedení II serie. Model je vybaven motorem s jedním setrvačníkem, přepínatelným osvětlením dle směru jízdy. Lokomotiva je vybavena rozhraním Next18S, s osvětelním kabiny, ovládáním čelních reflektorů.
Předloha modelu lokomotivy řady 749/751 (ex.T478.1) byla vyráběna v CKD Praha, ve třech částečně odlišných sériích. V pruběhu provozu byly stroje první a druhé série doplněny tlumičem výfuku pro snížení hlučnosti.
| Epocha | IV. |
| Délka | 103 mm |
| Hmotnost | 105 g |
| Min. poloměr oblouku | 200 mm |
| Osvětlení | bílá |
| Digital | rozhraní Next18S |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | osazené 0 - v balení s doplnky 1ks přibalen |
| Spřáhlo | ano, dle NEM |

Model je určen pro dospělé modeláře a nelze jej z hlediska legislativy považovat za hračku.Nevhodné pro děti do 14 let z důvodu nebezpečí spolknutí malých částí.





